Doprava a platba

MOŽNOSTI PLATBY:

dobierka

Vaša objednávka je zaslaná poštou/kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku. Služba je spoplatnená cenou 1 €.

hotovosť

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej predajni, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti.

platobná karta

platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

bankový prevod

Bankovým prevodom na Náš bankový účet, kde variabilný symbol zadáte číslo Vašej objednávky.

Nákup na splátky cez Quatro (len na Slovensku)

Tovar v hodnote nad 100€ môžete zakúpiť na splátky cez splátkovú spoločnosť Quatro. Pri produktoch nájdete kalkulačku, pomocou ktorej si spočítate koľko budeš splácať. Ak chcete nakúpiť na splátky, v košíku vyberieš možnosť “Quatro splátkový predaj” a po vyplnení údajov o objednávke budete presmerovaný na server Quatro, kde vyplníte svoje osobné údaje pre schválenie úveru. Quatro Vás následne bude do niekoľkých minút kontaktovať a ak bude Váš úver schválený, podpíšete s Quatrom online zmluvu. Následne Vás budeme kontaktovať ohľadom prvej platby (akontácie) a začneme pripravovať Vašu objednávku na expedíciu.

MOŽNOSTI DOPRAVY:

osobný odber

Tovar pripravený na osobný odber bude v predajni pripravený po dobu 5 pracovných dní.

Kuriér

Ponúkame dopravu kuriérom s doručením nasledujúci pracovný deň po expedovaní objednávky. Za predpokladu tovaru v predajni a objednávke najneskôr do 12. hodiny, vieme tovar mimo hlavnej sezóny odoslať v deň vytvorenia objednávky. V opačnom prípade je expedovanie v rozsahu 1-3 dni.

Pri nákupe do 150 € bude účtované poštovné 4 €.

Ku každému bicyklu bude účtované balné 10 €. (Bicykle sú riadne nastavené, treba len namontovať pedále a otočiť riaditká o 90°). Dodanie je kuriérom v priebehu 1-2 pracovných dní.